işçi maaş programı

Başlatan özgürataş, 06 Haziran 2013, 15:48:06

« önceki - sonraki »

özgürataş

mehmet bey siteyi yenilemişsiniz. hayırlı olsun...
işçi maaş programı gelir vergisi kesintisi kesmiyor bazı personellerde hata veriyor. ne yapabiliriz.
Özgür ATAŞ
Serik İlçe Gıda tarım

Mehmet KURU

Programın bir yeri ile oynamış veya bazı formülleri yanlışlıkla silmiş olmalısınız? Bendeki programda hiçbir hata yok. İsterseniz programı mail adresime gönderin sorun nerde imiş bakayım.

özgürataş

mehmet bey  yolladım. bir bakabilirmisiniz.kolay gelsin.

Mehmet KURU

Özgür bey ilginç bir şekilde hata veriyor. Nerden kaynaklandığını henüz bulamadım. Boş bir zamanda iyice inceleyip çözersem size gönderirim.

özgürataş

mehmet bey işçiler başımın etini yiyor. yardımcı olursanız çok sevineceğim.teşekkürler

özgürataş

Mehmet bey öncelikle ilginize teşekkür ederim. elinize sağlık program çok güzel ancak icra kesintisini bordroya atmıyor. mal müdürlüğü de bordro kısmında icra gözükmediği için maaş programını kabul etmiyor. düzenleme şansınız varmı?
Kolay gelsin...

Mehmet KURU

Bir yanlışınız olmalı. Bendeki programda atıyor. İsterseniz yine mail adresine gönderin yarın sabah bakayım.

özgürataş

mehmet abi işçi sözleşme farklarını yaparken sosyal yardım farkı aylık 32 lira 6 aylık 192 lira olarak hesaplaması gerekirken her işçi için ayrı bir rakam hesaplıyor. yoksa bizim bilmediğimiz farklı bir hesaplama yolu mu var. çünkü program formülünde hesaplama farklı.
kolay gelsin...

Mehmet KURU

Alıntı yapılan: özgürataş - 25 Eylül 2013, 12:21:26
mehmet abi işçi sözleşme farklarını yaparken sosyal yardım farkı aylık 32 lira 6 aylık 192 lira olarak hesaplaması gerekirken her işçi için ayrı bir rakam hesaplıyor. yoksa bizim bilmediğimiz farklı bir hesaplama yolu mu var. çünkü program formülünde hesaplama farklı.
kolay gelsin...
Eksik yaptığınız bir şeyler olmalı. Bendeki programda böyle bir sorun yok. Girdiğiniz verileri tekrar kontrol ediniz.

harunca1978

Mehmet bey sitenizi bugün farkettim bende bir kamu çalışanı olarak yazmış olduğunuz proğramlar için çok teşekkür ederim. Ve ayrıca ücretsiz oluşu ayrı bir güzellik katmış.

Fakat işçi maaş, ikramiye vs.. bölümünün içerisinde fazla mesai hazırlama formatını göremedim. bununla ilgili bir çalışmanız varmı ?
yada elinizde hali hazırda var ise  burada paylaşıma sunabilirmisiniz.
İlginize çok teşekkür ederim. Tarım Bakanlığı Dest.Hizm. Dai.Bşkl. Harun

Mehmet KURU

Harun bey..Fazla mesai adı altında bir çalışmam yok. Fakat işçi maaş programının puantaj hazırlama sayfasında FAZLA ÇALIŞMA adlı bir sütun var. Oraya 1-2-3 v.b. rakamı yazdığınız zaman o kişiye bir yevmiye fazladan veriyor. Bu işinizi görür mü bilemiyorum.

cemile yalçın

mehmet yazınızı okuyunca çok ama çok üzüldüm sizlere karşı bir hata yada bir kusur mu işledik biz sizin programınızdan çok ama çok memnun idik ve sizin programınızdan başka program kullanamıyorum ben çok ama çok üzgünüm size herşey için çok ama çok teşekkür ederim emeğinize sağlık hakkınızı helal edin allaha emanet olun

cemile yalçın

çok özür dilerim mehmet bey diyecektim

KARATEPE

TEŞEKKÜRLER MEHMET BEY ELLERİNİZE SAĞLIK ...

bergutay80

Sayın Mehmet KURU teşekkür ederim öncelikle programlar için mükünse acaba işçi maaşının süresinin uzatılmasını istiycektim.
eline koluna sağlık yaptığın program çok güzel.....

veysi13

kamu işçi maaş hesaplama programı satın almak istiyorum.nasıl oluyor.birde güncelleme var mı

veysi13

KAMU İŞÇİ MAAŞ HESAPLAMA PROGRAMI SATIN ALMAK İSTİYORUM

Mehmet KURU

Alıntı yapılan: veysi13 - 29 Ekim 2015, 19:59:10
kamu işçi maaş hesaplama programı satın almak istiyorum.nasıl oluyor.birde güncelleme var mı
Sitede işçi maaş programı var. İndirip inceleyin. Güncellemeleri gerektikçe yapıyorum.

AHMET

PROGRAMINIZIN KULLANIM KOŞULLARI VE ÖDEME SEÇENEKLERİ HAKKINDA BİLGİ İSTİYORUM

Mehmet KURU

Alıntı yapılan: AHMET - 11 Ocak 2016, 16:38:19
PROGRAMINIZIN KULLANIM KOŞULLARI VE ÖDEME SEÇENEKLERİ HAKKINDA BİLGİ İSTİYORUM
Önce nereden ve hangi kurumdan olduğunuzu yazar mısınız?

murat ilgaz

mehmet bey Erzincan Bahçe kültürleri araştırma enstitüsü müdürlüğü mutemediyim. Programınızı satın alıp kullanmak istiyoruz. Fakat indirdiğim demo pakette görebildiğim kadarıyla bazı eksiklikler var. Acaba demo olmasındanmı kaynaklanıyo. Bu konuda ve ücret konusunda bilgilendirebilirmisiniz. Kolay gelsin

Mehmet KURU

Alıntı yapılan: murat ilgaz - 13 Ocak 2016, 14:21:31
mehmet bey Erzincan Bahçe kültürleri araştırma enstitüsü müdürlüğü mutemediyim. Programınızı satın alıp kullanmak istiyoruz. Fakat indirdiğim demo pakette görebildiğim kadarıyla bazı eksiklikler var. Acaba demo olmasındanmı kaynaklanıyo. Bu konuda ve ücret konusunda bilgilendirebilirmisiniz. Kolay gelsin
Ne gibi eksiklikler olduğunu yazarsanız ona göre cevap verebilirim? Ücret ise 100 liradır.

murat ilgaz

servis ücretini veri girişinde girdiğim halde bordroda göstermiyor, kefalet kesintiside aynı birde işçiler bordro sureti vermek istiyoruz onunla ilgilide menü göremedim. Bu konularda yardımcı olabilirmisiniz. havale yapacağımız banka iban nosunuda verebilirmisiniz. Tlf no: 0542 736 94 58 arayabilirseniz sevinirim.

mozgen

MEHMET BEY İYİ GÜNLER MERSİN  BOZYAZI KAYMAKAMLIĞINDA ÇALIŞIYORUM BELEDİYEDEN 3 İŞÇİ GEÇTİ KAYMAKAMLIĞA MAAŞLARINI YAPIYORUM AMA ÇOK ZOR OLUYOR PROĞRAMINIZI BULDUM DENEDİM SADECE BAZI UFAK FARKLAR VAR  ONLARDA HALLOLUR SANKİ PROĞRAMI ALMAK İSTİYORUM  NE YAPMAM GEREK ÜCRETİ NE KADAR

Mehmet KURU

Alıntı yapılan: mozgen - 30 Kasım 2017, 15:50:33
MEHMET BEY İYİ GÜNLER MERSİN  BOZYAZI KAYMAKAMLIĞINDA ÇALIŞIYORUM BELEDİYEDEN 3 İŞÇİ GEÇTİ KAYMAKAMLIĞA MAAŞLARINI YAPIYORUM AMA ÇOK ZOR OLUYOR PROĞRAMINIZI BULDUM DENEDİM SADECE BAZI UFAK FARKLAR VAR  ONLARDA HALLOLUR SANKİ PROĞRAMI ALMAK İSTİYORUM  NE YAPMAM GEREK ÜCRETİ NE KADAR
Ücreti programın olduğu sayfada da yazıldığı gibi 100 TL dir. Almaya karar verirseniz mail adresime yazınız. Sonra vereceğim numaraya ücreti eft veya havale yaptığınızda süre ve diğer kısıtlamaları kaldırarak belirteceğiniz mail adresine gönderirirm.