APARTMAN FATURA TAKİP VE ÖDEME PROGRAMI

Başlatan erkannkaracan, 22 Kasım 2023, 20:51:18

« önceki - sonraki »

erkannkaracan

Merhaba arkadaşlar;
16 dairelik bir apartmana zorla yönetici seçtiler  :) 
WhatsApp üzerinden örneğin Ahmet'in elektrik faturası şu su faturası şu asansör bakım bedeli şu gibisinden tek tek yazarak gruptan atıyorum fakat bunu bir Excel dosyası üzerinden yapabilirmiyim ?
Bu programın kimin ödediği kimin ödemediği takibini ve geçmişe dönük tüm borçlarını veya alacaklarını da getirmesini ve geçmiş ayları gizleyerek seçip paylaşabileceğim yazıcıdan çıktı alabileceğim bir tablo istiyorum.
Konu hakkında yardımcı olursanız memnun olurum.
Emeğiniz ve desteğiniz için teşekkürler.

Mehmet KURU

Merhaba
Bu güne kadar hiç site yöneticiliği yapmadığım için size nasıl bir şey gerekir bilemiyorum. Basit bir excel dosyası göndererek ne gibi bir program istediğinizi ayrıntılı olarak yazabilirseniz yardımcı olmaya çalışırım.

selahattinxyz

Alıntı yapılan: erkannkaracan - 22 Kasım 2023, 20:51:18
Merhaba arkadaşlar;
16 dairelik bir apartmana zorla yönetici seçtiler  :) 
WhatsApp üzerinden örneğin Ahmet'in elektrik faturası şu su faturası şu asansör bakım bedeli şu gibisinden tek tek yazarak gruptan atıyorum fakat bunu bir Excel dosyası üzerinden yapabilirmiyim ?
Bu programın kimin ödediği kimin ödemediği takibini ve geçmişe dönük tüm borçlarını veya alacaklarını da getirmesini ve geçmiş ayları gizleyerek seçip paylaşabileceğim yazıcıdan çıktı alabileceğim bir tablo istiyorum.
Konu hakkında yardımcı olursanız memnun olurum.
Emeğiniz ve desteğiniz için teşekkürler.

Ben de apartman yöneticisiyim. Bununla ilgili bir çalışma yapıyorum. Bitince buradan paylaşırım.

EREN123